Наши телефоны:

Юрий  +38 (050) 975-64-78; (098) 422-69-86

Email: strannikbooks@gmail.com

Мы находимся:

г. Запорожье

малый рынок, киоск № 354

Воскресенье — выходной


Уважаемые посетители сайта, обращаем Ваше внимание, что онлайн-каталог на сайте не обновляется.
Актуальный каталог книг доступен для скачивания в формате pdf и excel.
 
Шановні відвідувачі сайту, звертаємо Вашу увагу на те, що онлайн-каталог на сайті не оновлюється.
Актуальний каталог книг доступний для завантаження у форматі pdf та excel.

Приглашаем в телеграм-сообщество нашего книжного клуба. Интересные новости, актуальные книжные новинки, поиск, покупка, обмен книг по всему миру.
t.me/classicamag

Запрошуємо до телеграм-спільноти нашого книжкового клубу. Цікаві новини, актуальні книжкові новинки, пошук, купівля, обмін книг по всьому світу.

Рінпоче Сакйонґ Міпам «Принцип Шамбали»

Рінпоче Сакйонґ Міпам «Принцип Шамбали»

90 грн.

Автор: Сакйонґ Міпам Рінпоче

Видавництво: Терра Інкогніта

Тверда обкладинка, 192 с.

000

Один із найвищих та найбільш шанованих лам Тибету — про найважливіші питання сьогодення. Як віднайти свою цілісність та відчуття щастя в нетрях глобалізованого світу? Чи має людство шанс? «Принцип Шамбали» одного із найвищих та найбільш шанованих лам Тибету про те, як досягнути власного щастя та суспільної гармонії. «Принцип Шамбали» від Сакйонґ Міпам Рінпоче. Сакйонґа Міпам Рінпоче – унікальна духовна постать сучасності, високий тибетський лама, лідер лінії Шамбали, вчення якого стосується найважливіших соціальних проблем сучасності та поєднує древню буддійську традицію з глибоким розумінням сучасної культури Заходу. Сакйонґ визнаний реінкарнацією одного з найвизначніших майстрів тибетського буддизму 19 століття Міпама Великого, а також є сином та спадкоємцем Чоґяма Трунгпи Рінпоче – відомого мислителя і вчителя, ключової фігури в принесенні тибетського буддизму на Захід. Автор бестселерів «Керуй своїм світом» («Ruling Your World»), «Перетвори свій розум в союзника» («Turning the Mind Into an Ally»), «Біг та медитація» («Running with the mind of meditation») та інших книжок. Один із найвищих та найбільш шанованих лам Тибету розповідає про власний шлях до розуміння принципів Шамбали – принципів фундаментального добра та можливості існування просвітленого суспільства. Це споглядальні роздуми про справжню природу людства, що запрошують услід за автором дійти до глибин власного серця і знайти там скарб. Ймовірно, ця книга допоможе вам утвердити відчуття своєї вартісності – особистої та суспільної, а також нагадає про красу та цінність нашої планети Земля. Тож запрошуємо долучитися до цієї інтимної розмови про найцінніше, про нашу можливість любити і тонко переживати.

Отзывы(0)

Отзывы к этом товару отсутствуют.

Напишите отзыв

Be the first to review “Рінпоче Сакйонґ Міпам «Принцип Шамбали»”

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.

No fields found, please go to settings & save/reset fields