Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata2/home/users/strannikb/www/www.strannik-book.com.ua/wp-content/plugins/waitlist-woocommerce/xoo-form-fields-fw/admin/class-xoo-aff-fields.php on line 81

Наши телефоны:

Юрий  +38 (050) 975-64-78; (098) 422-69-86

Email: strannikbooks@gmail.com

Мы находимся:

г. Запорожье

малый рынок, киоск № 354

Воскресенье — выходной
Ошо «Про чоловіків»

Ошо «Про чоловіків»

156 грн.

Про чоловіків. Криза мужності як шанс пізнати себе

Автор: Ошо

Видавництво: Terra Incognita

Тверда обкладинка, 224 с.

Категория: Метка:
000

Яким c сучасний чоловік? Син, закоханий парубок, одружений чоловік, батько, підприємець, старець — Ошо досліджує соціальні ролі з притаманною йому провокативністю. гумором і глибокою мудрістю.
Звільнення чоловіків ще не відбулося, їм потрібен великий рух за свободу — звільнення від минулого, від рабства життєзаперечних, руйнівних цінностей і патріархальних звичок, які насаджувалися тисячоліттями. Упродовж усієї історії чоловіки мусили заперечувати й відкидати свої жіночі якості. пригнічувати в собі так звані «жіночі» реакції та почуття, і це вилилося у придушення жіночого елемента у зовнішньому світі. Кожен чоловік мусить реінтегрувати свою жіночність, щоб стати здоровим, цілісним і довершеним. Доки люди не перестануть бути схожими на роботів, не вийдуть зі свого механічного, несвідомого функціонування і не почнуть жити з любов’ю до себе та усвідомленням своєї справжньої природи, світ не матиме шансів уникнути глобального самогубства.

Отзывы(0)

Отзывы к этом товару отсутствуют.

Напишите отзыв

Be the first to review “Ошо «Про чоловіків»”

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.