Наши телефоны:

Юрий  +38 (050) 975-64-78; (098) 422-69-86

Email: strannikbooks@gmail.com

Мы находимся:

г. Запорожье

малый рынок, киоск № 354

Воскресенье — выходной


Уважаемые посетители сайта, обращаем Ваше внимание, что онлайн-каталог на сайте не обновляется.
Актуальный каталог книг доступен для скачивания в формате pdf и excel.
 
Шановні відвідувачі сайту, звертаємо Вашу увагу на те, що онлайн-каталог на сайті не оновлюється.
Актуальний каталог книг доступний для завантаження у форматі pdf та excel.

Приглашаем в телеграм-сообщество нашего книжного клуба. Интересные новости, актуальные книжные новинки, поиск, покупка, обмен книг по всему миру.
t.me/classicamag

Запрошуємо до телеграм-спільноти нашого книжкового клубу. Цікаві новини, актуальні книжкові новинки, пошук, купівля, обмін книг по всьому світу.

Маркузе Герберт «Структура інстинктів і суспільство»

Маркузе Герберт «Структура інстинктів і суспільство»

148 грн.

Автор: Герберт Маркузе

Видавництво: Ніка-Центр

Тверда обкладинка, 248 с.

Категория: Метка:
000

Ім’я автора книги «Структура інстинктів і суспільство» (в виданні англійською — «Ерос і цивілізація») Герберта Маркузе стало відомим далеко за межами кола людей, так чи так причетних до філософських інтересів. Пропонована книга має підзаголовок: «Філософське дослідження вчення Фройда». Отже, саме автора теорії позасвідомого Маркузе бере собі в союзники у пошуках методологічної опори для критичного розгляду сучасного стану цивілізації, «діагностики загального розладу». Може, тому, що на рівні свідомості сучасний стан суспільства, сучасна політична і, більше того, духовна ситуація не дає жодних підстав для обґрунтування ідей революційного перетворення суспільства? Людина як така повністю втратила здатність опиратися тиску суспільству, ба більше, здатність на свідомому рівні відчувати цей тиск. Отож, джерела невдоволення дійсністю доводиться шукати на рівні підсвідомого. На відміну від Фройда Маркузе вважає, що конфлікт між інстинктами та цивілізацією не є абсолютним: репресивність не є сутністю цивілізації як такої, а лише властива «специфічно історичній організації людського існування». Маркузе намагається внести історичний та суспільний вимір до поза-історичної побудови. Автор доповнює фройдівські поняття. Ототожнюючи пригнічення інстинктів із суспільним пригніченням, що є принаймні історично мінливим феноменом, він також стверджує історичність репресивного характеру принципу реальності. Для широкого кола читачів, яких цікавлять сучасні проблеми філософії, соціології, історії.

Отзывы(0)

Отзывы к этом товару отсутствуют.

Напишите отзыв

Be the first to review “Маркузе Герберт «Структура інстинктів і суспільство»”

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.

No fields found, please go to settings & save/reset fields