Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/chb40108af/www/strannik-book.com.ua/wp-content/plugins/waitlist-woocommerce/xoo-form-fields-fw/admin/class-xoo-aff-fields.php on line 81

Наши телефоны:

Юрий  +38 (050) 975-64-78; (098) 422-69-86

Email: strannikbooks@gmail.com

Мы находимся:

г. Запорожье

малый рынок, киоск № 354

Воскресенье — выходной
Кастанеда К. «Вчення дона Хуана»

Кастанеда К. «Вчення дона Хуана»

192 грн.

Вчення дона Хуана. Шлях знання індіанців які

Автор: Карлос Кастанеда

Видавництво: Terra Incognita

Тверда обкладинка, 272 с.

000

У 1960 році молодий аспірант-антрополог Каліфорнійського Університету Карлос Кастанеда відвідує Мексику э науковою метою — зібрати інформацію про лікарські рослини, які використовують індіанці у своїх цілительських практиках — та випадково знайомиться зі старим шаманом племені які Хуаном Матусом. Ця зустріч круто змінить не тільки його життя, але й життя мільйонів читачів по всьому світу, адже з неї почнеться відлік нової ери — ери New Age. Книга «Вчення дона Хуана» розповідає про перших п’ять років учнівства Кастанеди у загадкового індіанця, який посвятив його у таємниці мольфарства.
Написана як наукова робота з антропології для вузького кола фахівців, книга згодом стає бестселером і робить її автора всесвітньовідомим. Продовженням розповіді про дона Хуана та магічний світ мексиканських шаманів стали книги «Окрема реальність», «Подорож до Ікстлану», «Розповіді про силу», «Дарунок Орла» та інші (усього 12 книг).
Перша частина книги — це польові щоденники Кастанеди про перші роки його учнівства у дона Хуана; друга частина («Структурний аналіз») — спроба автора систематизувати отриману інформацію і оформити її як наукову працю.

Отзывы(0)

Отзывы к этом товару отсутствуют.

Напишите отзыв

Be the first to review “Кастанеда К. «Вчення дона Хуана»”

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.